En
تاریخ : چهارشنبه 31 شهريور 1400
کد 10990

دیدار و گفتگوی چهره به چهره فرماندار شهرستان پاکدشت با مردم محله خاتون آباد

فرماندار پاکدشت گفت :دیدارهای بی واسطه مسئولان با مردم در قالب برنامه "میز خدمت"، نماد عینی مردم‌سالاری و تکریم آنان است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت فرماندار شهرستان پاکدشت عصر روز چهارشنبه درنشست میز خدمت در مسجد جامع خاتون آباد گفت: در راستای خدمتگذاری و ارتباط نزدیک با مردم که از مهمترین وظایف مسئولان است، روزهای چهارشنبه هر هفته به اتفاق مسئولان ادارات و دستگاههای اجرایی در مساجد حضور یافته تا ضمن دیدار چهره به چهره پاسخگوی مطالبات مردم شریف شهرستان  بوده و در چارچوب قانون پاسخگو باشیم.

وی اظهار کرد: دیدارهای چهره به چهره مسئولان و مدیران با مردم در قالب برنامه "میز خدمت" نماد عینی مردم‌سالاری و تکریم آنان است.

فرماندار پاکدشت  افزود: از آنجا که در دوران قبل از انقلاب اسلامی مردم از شأن و منزلت اجتماعی برخوردار نبودند، امروز  به برکت خون شهدا و انقلاب اسلامی ، احترام و تکریم مردم بعنوان یک اصل در این کشور حاکم شده و بر همین اساس یکی از رسالت‌های مهم دولت  ،برقراری روابط دوسویه و بی‌واسطه مسئولین با مردم در قالب برنامه میز خدمت است.

وی خاطرنشان کرد: مردم ولی نعمتان اصلی جامعه بشمار می‌روند و مسئولان در هر پست و مقامی خدمت به مردم را باید بعنوان یک افتخار برای خود برشمارند.
.
فرماندار پاکدشت ، خدمت خالصانه و متعهدانه به مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران را ادامه راه شهدا دانست و گفت: اگر مسئولان در جایگاه خود به خوبی کار کرده و گره از کار مردم باز کنند، به طور قطع رضایت خداوند متعال، شهدا و مردم نیز جلب می‌شود

یوسفی جمارانی  تاکید کرد: مساجد علاوه بر این که کانون های معنوی و دینی هستند باید به اماکنی برای نهادینه کردن گفتمان مردم و مسئولان تبدیل شوند.

 فرماندار پاکدشت از مسئولان خواست تا عملکردهای مجموعه تحت مدیریت خود را به نحو شایسته ای به گوش مردم برسانند و تلاش کنند تا کاستی‌های موجود نیز با حضور در جمع مردم برطرف شود.


در این دیدار عمومی، شهروندان محله خاتون آباد توانستند با تمامی مسئولین شهرستان ملاقات کرده و مشکلات و پیشنهادات و خود را به صورت حضوری بیان کنند.  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 31 شهريور 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 15