En
تاریخ : چهارشنبه 31 شهريور 1400
کد 10989

فرماندار عنوان کرد؛ تور صنعت می تواند ظرفیت های ناشناخته پاکدشت را معرفی کند

فرماندار پاکدشت نیاز سنجی و رفع موانع را از مهمترین اهداف تور صنعت دانست و گفت: حضور مسئولان به صورت میدانی در واحدهای گوناگون صنعتی و تولیدی شهرستان پاکدشت به عنوان قطب صنعتی و تولیدی استان تهران می تواند ظرفیت‌های ناشناخته این شهرستان را معرفی و در صدد بالفعل کردن ظرفیت‌های بالقوه تلاش کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت مهدی یوسفی جمارانی در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان پاکدشت که صبح روز چهارشنبه در محل شرکت صبا تولید کننده آجر  و بلوک در منطقه خاتون آباد برگزار شدگفت:بخش قابل‌توجهی از صنایع مستقر در شهرستان از برترین‌های حوزه خود هستند و قطعاً باکمی حمایت می‌توانیم شاهد رشد و شکوفایی هرچه بیشتر این واحدها باشیم.

فرماندار پاکدشت افزود: تلاش ما این است با حضور هفتگی در واحد ها ی صنعتی و تولیدی در قالب تور صنعت بسترهای رشد و توسعه را در  این واحدها شناسایی و برای سرمایه‌گذاری و حمایت از آن برنامه‌ریزی کنیم.

وی افزود: به روز رسانی شرایط تولید، تأمین مواد اولیه و سرمایه در گردش، روان سازی امور از مهمترین چالش‌های  صنعتگران و کارآفرینان است  که با حل آنها می‌توان به جهش تولید در این شرایط کمک کرد.

وی ادامه داد: وضعیت واحدهای تولیدی و صنعتی این شهرستان رو به بهبود است و مسیر توسعه را با شتاب پشت سر می گذارند.


  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 31 شهريور 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 13