En
تاریخ : سه شنبه 30 شهريور 1400
کد 10985

برنامه ملاقات مردمی فرماندار پاکدشت در محل اداره آب و فاضلاب شهرستان برگزار شد

فرماندار شهرستان پاکدشت گفت :بر همه واجب است با تکریم و اخلاق مداری نسبت به رسیدگی و حل مشکلات ارباب رجوع ،کوشش و تلاش نمائیم .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت صبح روز سه شنبه و طبق اطلاع رسانی قبلی ،برنامه ملاقات مردمی مهدی یوسفی جمارانی فرماندار پاکدشت با اقشار مختلف مردم شهرستان با حضور اصلانی رئیس اداره آبفا در محل اداره آب و فاضلاب شهرستان برگزار شد.

بر پایه این گزارش در این دیدارها که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد، فرماندار پاکدشت با سعه صدر به درخواست های مراجعان که مشکلات خود را در زمینه های گوناگون به ویژه امور آب و فاضلاب مطرح کرده بودند رسیدگی و ضمن بررسی مشکلات ،راهکارهای قانونی و دستورات لازم را جهت رسیدگی و اقدام لازم به دوایر و ادارات ذیربط صادر کرد.

فرماندار شهرستان پاکدشت در حاشیه این برنامه گفت :بر همه واجب است با تکریم و اخلاق مداری نسبت به رسیدگی و حل مشکلات ارباب رجوع ،کوشش و تلاش نمائیم و در این امر مهم هیچ عاملی نبایستی سبب گردد تا انگیزه خودمان را در خدمت رسانی از دست دهیم.

یوسفی جمارانی  ،صداقت و اخلاق نیکو را از مولفه های بارز مسئولان و کارکنان ادارات تلقی نمود و بر حل مشکلات مردم در کمترین زمان ممکن تاکید کرد.

وی هدف از برگزاری این برنامه ها را حل مشکلات مردم و ایجاد بستری مناسب برای برقراری ارتباط دوسویه و تنگاتنگ بین مسئولان و مردم با هدف عدالت محوری، پاسخ‌گویی سریع به شکایات و مطالبات مردمی، کاهش مراجعات، جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه مردم برشمرد و بر برگزاری این برنامه ها توسط مسئولان به صورت مستمر در سطح شهرستان تاکید کرد.

گفتنی است از ابتدای شهریور ماه سال جاری برنامه ملاقات مردمی فرماندار پاکدشت روزهای سه شنبه با اطلاع رسانی قبلی در ادارات شهرستان برگزار می گردد.


  • نوشته شده
  • در سه شنبه 30 شهريور 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 5