جمعه 28 مرداد 1401
تاریخ : سه شنبه 23 شهريور 1400
کد 10959

جلسه هم اندیشی مددکاران بهزیستی و کمیته امداد برگزار شد

جلسه رئیس اداره بهزیستی و رئیس کمیته امداد امام با حجت الاسلام لزومی امام جمعه شهرستان در کمیته امداد شهرستان برزگرار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان پاکدشت ، این جلسه با حضور حجت الاسلام لزومی امام جمعه شهرستان ، محمود برزگر رئیس بهزیستی پاکدشت و رئیس کمیته امداد ،کارشناسان سپاه و دو مرکز نیکوکاری در دفتر رئیس کمیته امداد برگزار شد .
برزگر ضمن تشکر از برگزاری این جلسه گفت: سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) دو نهاد خدماتی به جامعه هدف و نیازمندان بوده و می توانند همسو و هم جهت هم حرکت نموده تا بتوانند خدمات بهتری ارائه نمایند.

 برزگر افزود :تشکیل پرونده درموارد معلولیت در بهزیستی با رعایت تمام موازین و دستورالعمل ها پذیرش بیماران  دارای معلولیت در مراکز شبانه روزی از مصوبات جلسه بود .
. حجت الاسلام لزومی امام جمعه شهرستان با اشاره به اینکه کار خیر در جامعه و کشور ما از فرهنگی دیرینه برخوردار است گفت: ادیان الهی همواره بر دستگیری و خیررسانی به افراد محروم و آسیب دیده تاکید فراوان داشته اند تا جایی که کار خیر را سبب رستگاری، سلامت روحی و زدودن گناهان برشمرده اند
حاج آقا لزومی بیان کرد : این نوع جلسات که منجر به وحدت رویه در شهرستان میگردد را تایید و بر هم افزائی بهتر تاکید داشتند.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 23 شهريور 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 9
Aa