En
تاریخ : سه شنبه 23 شهريور 1400
کد 10946

ملاقات مردمی فرماندار پاکدشت در محل اداره بنیاد شهید شهرستان برگزار شد

فرماندار پاکدشت گفت : رفع مشکلات خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به خاطر حقی که این قشر عزیز بر گردن نظام دارند، از وظایف اصلی مسئولان است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت صبح روز سه شنبه برنامه ملاقات مردمی مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان پاکدشت در محل اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

بر پایه این گزارش فرماندار پاکدشت در این برنامه ،خدمت به خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران را نعمتی الهی دانست و افزود: امروز در بنیاد شهید پاکدشت کسانی به خانواده شهدا خدمت می کنند که خود از خانواده ایثارگران هستند و تلاش در راه کسب رضایت این عزیزان گام برداشتن در مسیر شهدای معزز است و  تکریم خانواده معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران، اجر و ثواب چند برابر را نزد خداوند متعال دارد.

وی گفت: امروز توفیق الهی نصیبمان شد تا پای درد دل این قشر بزرگوار بنشینیم و این لطف خداوند است که امروز نصیب تک تک ما شده و بنده به سهم خود از شما عزیزان تشکر می کنم.

جمارانی بیان کرد: اگر کم و کاستی در این مسیر هست نباید باعث کندی روند ارائه خدمات گردد ،ما در این راه کنار شما هستیم و هرمشکلی بود در خدمتگزاری به خانواده شهداء که چشم و چراغ ما هستند حاضر هستیم.

فرماندار پاکدشت افزود: فرهنگ سازی در عرصهٔ ایثار و شهادت وظیفهٔ تمامی ادارات شهرستان است و باید حضور فعالی در این زمینه داشته باشند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری اظهار داشت: ایثار و شهادت بن مایه فرهنگی و ذخیره عظیمی است که باید از آن برداشت کنیم تا در روزهای یومیه ساری و جاری شود.

فرماندار پاکدشت خطاب به مسئولان دستگاه‌های دولتی شهرستان تأکید کرد: رسیدگی به مشکلات خانواده شهدا، جانبازان، و آزادگان و رفع آن‌ها به خاطر حقی که این قشر عزیز بر گردن نظام دارند ،با جدیت در دستور کار ادارات قرار گیرد و دستگاه‌ها موظف هستند به مشکلات آن‌ها به طور ویژه رسیدگی نمایند.

یوسفی جمارانی  در انتها ضمن تقدیر از کعبی ،ریاست بنیادشهید و پیگیری مجدانه وی برای رفع مشکلات خانواده شهدا و جانبازان افزود: درست است که گرفتار کار و زندگی روزمره خود هستیم اما با یک تماس و یا دیدار می توانیم قدردانی خود را به خانواده معظم شهدا و جانبازان بیان کنیم زیرا آنها هیچگاه از ما توقعی نداشته و نخواهند داشت.


  • نوشته شده
  • در سه شنبه 23 شهريور 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 3