En
تاریخ : شنبه 20 شهريور 1400
کد 10935

جلسه هفتگی بررسی مسائل و مشکلات روستاهای شهرستان پاکدشت برگزار شد

فرماندار پاکدشت گفت :می‌بایست با تمرکز بر حل مشکلات در روستاها به ویژه در حوزه‌های کشاورزی و دامپروری و رضایتمندی روستاییان شریف شهرستان ، اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت عصر روز شنبه جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستاهای شهرستان به ریاست مهدی یوسفی جمارانی فرماندار پاکدشت و با حضور شیرازی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری ، علیمحمدی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ، رضا خانی بخشدار مرکزی، مهدی علیدادی بخشدار شریف آباد و دیگر مسئولان در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

بر پایه این گزارش فرماندار شهرستان پاکدشت در این جلسه با بیان اینکه شناسایی و بررسی مشکلات مردم از مهمترین وظیفه مسئولان اجرایی است تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی ضمن بررسی و شناسایی مشکلات و مطالبات مردم با برنامه ریزی و تخصیص اعتبارات لازم نسبت به رفع مشکلات و تحقق مطالبات مردم اقدام کنند.

جمارانی افزود: روستاها بخش مولد جامعه هستند ،لذا در راستای تحقق شعار سال می‌بایست با تمرکز بر حل مشکلات و موانع موجود در روستاها در زمینه رونق تولید در حوزه‌های کشاورزی و دامپروری و رضایتمندی روستاییان شریف شهرستان ، اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهیم.

گفتنی است با دستور فرماندار پاکدشت ، در روزهای شنبه هر هفته ، مشکلات یکی از روستاهای شهرستان در تمامی حوزه ها بررسی می گردد.


 
  • نوشته شده
  • در شنبه 20 شهريور 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 7