En
تاریخ : شنبه 20 شهريور 1400
کد 10933

فرماندار پاکدشت از آغاز واکسیناسیون کرونا ویژه کارگران شریف شهرستان خبر داد

فرماندار پاکدشت گفت: با شتاب گرفتن روند واکسیناسیون، بیش از 86 هزار دُز واکسن کرونا در دو نوبت اول و دوم به گروه‌های هدف تزریق شده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت مهدی یوسفی جمارانی روز شنبه در جمع خبرنگاران گفت: با افزایش مراکز واکسیناسیون در شهرستان، روند واکسینه شدن مردم شتاب بیشتری به خود گرفته و در حال حاضر روزانه بیش از ۴ هزار دز واکسن به جامعه هدف تزریق می‌شود.

فرماندار پاکدشت با اشاره به تزریق بیش از 86هزار دز واکسن کرونا در شهرستان، افزود: واکسیناسیون کرونا برای گروه‌های مختلف سنی، اقشار و مشاغل مختلف با سرعت بالایی در این شهرستان در حال انجام است.

وی از آغاز واکسیناسیون کارگران در شهرک‌های صنعتی خبر داد و افزود: با توجه به صنعتی بودن شهرستان پاکدشت و وجود چهار شهرک و چهار لکه صنعتی و۳ هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی بیش از ۹۰ هزار نفر در حوزه صنعت و اصناف مشغول به کار هستند.

وی با اشاره به تجهیز و راه اندازی مرکز واکسیناسیون در شهرک صنعتی عباس آباد در راستای سلامت کارگران و کارفرمایان افزود: روزانه بیش از ۵۰۰ دز واکسن به کارگران در شهرک‌های صنعتی تزریق می‌شود.

جمارانی اضافه کرد: با همکاری شبکه بهداشت و مدیریت شهرک‌های صنعتی و دیگر دستگاه‌های مربوطه مقرر شد واکسیناسیون شهرک صنعتی عباس آباد ظرف مدت ۱۰ الی ۱۵ روز انجام شود.

وی گفت: در حال حاضر تزریق واکسن کرونا در سطح شهرستان در شش پایگاه فرون‌آباد، شریف‌آباد، کریم آباد، ابراهیم آباد و پایگاه‌های تجمیعی علی ابن‌ابیطالب(ع) و مجموعه دکتر مهدوی در حال انجام است و در تلاشیم با هدف افزایش سرعت واکسیناسیون مراکز تجمیعی بیشتری راه اندازی کنیم

فرماندار پاکدشت اظهار کرد: در حال حاضر تمام پایگاه های سلامت روستایی و مراکز درمانی شهرستان برای انجام سریع واکسیناسیون بسیج شده‌ و در روستاها واکسیناسیون برای افراد بالای ۱۸ سال نیز در حال انجام می‌باشد.

  • نوشته شده
  • در شنبه 20 شهريور 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 4