En
تاریخ : پنجشنبه 18 شهريور 1400
کد 10932

جلسه بررسی مسائل و مشکلات امنیتی انتظامی بخش شریف آباد برگزار شد

فرماندار پاکدشت گفت: از ابتدای شروع ویروس کرونا ، نیروی انتظامی شهرستان پا به پای کادر درمان نسبت به رصد و کنترل جاده ها و برقراری نظم و امنیت با ما همراه بودند که سهم مهمی در کنترل این بیماری دارند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت عصر روز پنجشنبه جلسه بررسی مسائل و مشکلات امنیتی انتظامی بخش شریف آباد به ریاست مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان پاکدشت و با حضور بشیری نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی ، سردار عزیزی فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران ، شیرازی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری ،علیدادی بخشدار شریف آباد، سرهنگ علی بخشی فرمانده انتظامی شهرستان ،حجت الاسلام خداپرست امام جمعه بخش ،نعمت پور سرپرست شهرداری و هداوند رئیس شورای اسلامی شهر شریف آباد ، رئیس اداره راهداری شهرستان و دیگر مسئولان در سالن جلسات بخشداری شریف آباد برگزار شد.

بر پایه این گزارش فرماندار پاکدشت در این نشست با تقدیر از زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی شرق تهران و شهرستان پاکدشت، گفت: ایجاد و تأمین امنیت، وظیفه ای عمومی است که نیاز به عزم همگانی دارد و فداکاری ماْموران انتظامی در خدمت‌رسانی به شهروندان و ارتقاء امنیت پایدار بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

جمارانی افزود: خدای متعال را شاکریم که نیروهای انتظامی و نظامی ما از معتقدترین و متعهدترین افراد شکل گرفته اند و این جای بسی افتخار است.

وی گفت: از ابتدای شروع ویروس کرونا ، نیروی انتظامی شهرستان پاکدشت پا به پای کادر درمان نسبت به رصد و کنترل جاده ها با ما همراه بودند که سهم مهمی در کنترل این بیماری دارند.

فرماندار پاکدشت از نقش موثر پلیس راهور، در ارتقاء سطح ایمنی و سلامت شهروندان وکاهش تصادفات و خسارات مالی و جانی ناشی از آن و همچنین نقش محوری در شورای ترافیک شهرستان تقدیر کرد.
 
گفتنی است ،بررسی مسائل پلیس راه شریف آباد ، شناسائی نقایص و موانع ترافیکی و اصلاحات مورد نیاز درمحور امام رضا (ع) ،خیابانها و معابر شهری جهت پیشگیری و کاهش تصادفات، ضرورت تلاش درجهت ارتقاء سطح فرهنگ ترافیکی و راهنمائی و رانندگی،تشدید اعمال قانون توسط پلیس راهور در خصوص متخلفین از منع تردد و محدودیت ترافیکی در شرایط کرونا، از موارد مهم مطروحه در این جلسه بود .  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 18 شهريور 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 10