En
تاریخ : چهارشنبه 6 مرداد 1400
کد 10851

فرماندار پاکدشت از تلاش مسئولان شهرستان برای پیوند صنعت و دانشگاه خبر داد

مراسم تبادل تفاهمنامه و آغاز به کار کلینیک صنعتی و اقتصادی شهرستان پاکدشت با حضور فرماندار در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت صبح روز چهارشنبه مراسم امضای تفاهمنامه کلینیک صنعتی و اقتصادی شهرستان پاکدشت با حضور مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان پاکدشت، علیمحمدی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، خانی بخشدار مرکزی، نوری نماینده دانشگاه صنعتی شریف، مدیر مرکز رشد و شتابدهی دیهیم و  اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

بر پایه این گزاش مهدی یوسفی جمارانی در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید غدیر خم گفت : پاکدشت شهرستانی صنعتی است که ۸۰ درصد از گردش مالی آن در حوزه صنعت صورت می‌گیرد و به دلیل کیفیت بالای تولید، اغلب محصولات تولید شده در این شهرستان به بیش از ۶۰ کشور صادر می‌شود.

فرماندار پاکدشت با اشاره به اینکه این شهرستان را می‌توان به محل امنی برای سرمایه‌گذاری تبدیل کرد، افزود: با وجود چهار شهرک صنعتی و بیش از سه هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی فعال، پاکدشت جزو اولین‌ و معدود شهرستان‌های کشور است که نه تنها جمعیت بیکار ندارد که با کمبود نیروی انسانی و متخصص نیاز دارد.

وی به تلاش مسئولان شهرستان برای پیوند صنعت و دانشگاه اشاره کرد و اظهار داشت: با انعقاد این تفاهم‌نامه‌ بین واحدهای صنعتی شهرستان و دانشگاه شریف، کلینیک صنعتی و اقتصادی امروز و در آستانه عید سعید غدیر در پاکدشت راه‌اندازی شد.


  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 6 مرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 16