En
تاریخ : دوشنبه 4 مرداد 1400
کد 10849

گزارش تصویری بهره برداری از طرح ملی تولید صنعتی ساختمان در شهرستان پاکدشت

آیین بهره برداری از طرح ملی صنعتی سازی ساختمان توسط وزارت دفاع با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی ، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ، فرماندار شهرستان و دیگر مسئولان در شهر پاکدشت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت صبح روز دوشنبه با حضور محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ، امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان پاکدشت ، بشیری نماینده مردم شهرستان در مجلس و دیگر مسئولان بهره برداری از طرح ملی صنعتی سازی ساختمان توسط وزارت دفاع آغاز شد.

بر پایه این گزارش پروژه مذکور به عنوان یک طرح استراتژیک برای تغییر ریل ساختمان سازی کشور در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که با حمایت ستاد کل نیروهای مسلح از مهرماه سال ۹۸ آغاز شده و طی آن کشور به دانش طراحی ساخت و نصب ساختمان های مدولار که تاکنون در انحصار دو یا سه کشور بوده است دست یافته است.

در این طرح، چرخه احداث یک ساختمان 12طبقه با زیر بنای حدود 11هزار متر مربع با ظرفیت تقریبی 70واحدآپارتمان  از 3سال  به حدود 6 ماه کاهش می یابد.

این طرح مطابق با آیین‌نامه‌های روز دنیا طراحی و از نظر کاهش مصرف انرژی، عایق بندی صوتی و حرارتی، زلزله و آتش سوزی بسیار مناسب است و قیمت تمام شده آن نیز مناسب تر  از سایر روش های مرسوم است.  • نوشته شده
  • در دوشنبه 4 مرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 9