جمعه 28 مرداد 1401
تاریخ : دوشنبه 28 تير 1400
کد 10843

تاکید فرماندار پاکدشت بر لزوم نظارت بر نانوایی ها در ارائه نان با کیفیت

نشست هماهنگی تعیین قیمت جدید نان در شهرستان های پاکدشت ، ورامین ، پیشوا و قرچک به میزبانی فرمانداری پاکدشت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت عصر روز یکشنبه جلسه هماهنگی تعیین قیمت جدید نان به ریاست مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان پاکدشت و با حضور حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا ،معاونین فرمانداران ورامین و قرچک ، روسای ادارات صنعت ، معدن و تجارت ،اتاق اصناف ،اتحادیه نانوایان ، تعزیرات حکومتی و دیگر مسئولان مرتبط چهار شهرستان ذکر شده  در سالن جلسات فرمانداری پاکدشت برگزار شد.

بر پایه این گزارش فرماندار پاکدشت در این جلسه گفت: با توجه به همجواری چهار شهرستان جنوب‌شرق استان تهران و در هم تنیدگی بافت فرهنگی ، اقتصادی و اجتماعی این منطقه از استان، این جلسه به منظور ایجاد وحدت رویه در اصلاح قیمت نان برگزار شد تا تغییرات در قیمت نان به صورت یکسان در سطح این چهار شهرستان اعمال شود.


مهدی یوسفی جمارانی افزود: در بررسی وضعیت اصلاح قیمت نان باید تمامی مسائل از جمله وضعیت اقتصادی مردم، دغدغه‌های نانوایان و وضعیت توزیع آرد در سطح شهرستان‌های مورد ارزیابی قرار گیرد تا هر گونه اصلاح در نرخ نان، به نتیجه مورد قبول همه افراد از مردم، نانوایان و مسوولان منجر شود.


وی تأکید کرد: اصلاح قیمت نان باید به نحوی باشد که منافع اقشار مختلف جامعه و نانوایان به صورت منصفانه تامین شود.


وی تصریح کرد: در کنار اصلاح قیمت نان، باید به کیفیت و کمیت آن نیز توجه شود تا مردم بهترین و با کیفیت‌ترین نان را استفاده کنند.


فرماندار پاکدشت تأکید کرد: بازرسان موظفند تا به طور مستمر، وضعیت نانوایی‌ها را بررسی کرده و با هر گونه تخلف، برخورد قانونی نمایند.  • نوشته شده
  • در دوشنبه 28 تير 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 25
Aa