En
تاریخ : يکشنبه 23 خرداد 1400
کد 10768

ایجاد سامانه آموزش مجریان انتخابات در پاکدشت برای اولین بار در سطح کشور

فرماندار پاکدشت از بارگذاری کلیه دستورالعمل‌ها، فایل‌های آموزشی، اینفوگرافی، انیمیشن و شیوه نامه‌های اجرایی در سامانه آموزشی ستاد انتخابات شهرستان خبر داد.
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات ،فرماندار پاکدشت با تاکید بر لزوم آموزش مجریان برگزاری انتخابات، خاطرنشان کرد: با توجه به استمرار پاندمی کرونا ویروس و صیانت از سلامت شهروندان، برای اولین بار در کشور سایتی توسط ستاد انتخابات شهرستان پاکدشت طراحی شده که در آن کلیه دستورالعمل‌ها، فایل‌های آموزشی، اینفوگرافی، انیمیشن، شیوه نامه‌های اجرایی به شکل‌های مختلف بارگزاری شده است.

رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان پاکدشت ادامه داد: با توجه به اینکه در این دوره از انتخابات امکان آموزش مجریان به شیوه حضوری قبل در اجتماعات امکان پذیر نیست، بستر رسانه ای به شکل مجازی به نشانی ep۱۴۰۰.ir (http://xn--ep-lbeads.ir) تهیه و برای همه عوامل اجرایی نام کاربری و رمز عبور مشخص شده تا از آموزش ها بهره ببرند و ارزیابی شوند.

جمارانی افزود: نامزدهای انتخاباتی شورای اسلامی شهر نیز باید با استفاده و بهره‌گیری از فضای مجازی به بیان دیدگاه‌ها و نقطه‌ نظرات خود بپردازند و از تخریب رقبا و هر گونه اقدامی که نیاز به برخورد قانونی شود، پرهیز کنند.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 23 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 23