En
تاریخ : يکشنبه 23 خرداد 1400
کد 10765

فرماندار پاکدشت: شرکت در انتخابات نشان از تداوم راه امام است

فرماندار پاکدشت گفت: شرکت در انتخابات پیش رو و مقاومت مردم در برابر تحریم‌ها و فشارهای دشمنان، نشان از این واقعیت دارد که اندیشه و راه امام و شهدا همواره ادامه دارد.

مهدی یوسفی جمارانی گفت: نهادهای فرهنگی باید متناسب با شرایط جامعه، تمهیداتی بیاندیشند تا جوانان به عنوان آینده سازان کشور نقش مؤثری در تحقق و اقتدار نظام جمهوری اسلامی داشته و همانگونه که امروز با تبدیل تهدیدها و تحریم‌ها به فرصت توانستیم به خودکفایی برسیم با ادامه راه امام، اهداف انقلاب اسلامی محقق شود.

وی با اشاره به اهمیت انتخابات پیش‌رو و لزوم مشارکت مردم در این رویداد مهم سیاسی گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های پیش‌رو نظام مقدس جمهوری اسلامی، موضوع انتخابات است که در آینده و سرنوشت کشور نقش مهم و تاثیرگذاری خواهد داشت.

فرماندار پاکدشت بیان کرد: تلاش‌های بسیاری از سوی دشمنان و مخالفان نظام صورت گرفته است تا مردم را از حضور در عرصه انتخابات و تصمیم گیری برای سرنوشت خودشان مأیوس کنند ولی قطعا بصیرت و شناخت مردم، این بار نیز این توطئه را خنثی می‌کند.

یوسفی جمارانی افزود: مشارکت بالای مردم در انتخابات همواره نشان‌دهنده پشتوانه مردمی نظام است که این مشارکت و انتخاب هوشمندانه، همواره خنثی کننده‌ و ابطال سِحر توطئه‌ها و سیاست‌های شوم دشمنان بوده است.

وی بزرگترین دستاورد انقلاب را جمهوریت نظام دانست و افزود: مشارکت خود مردم در فرایند اداره کشور نشان از مردم‌سالاری واقعی و حقیقی در این نظام بوده که نقش مهمی در تعیین خط‌مشی اداره کشور خواهد داشت.

فرماندار پاکدشت با تاکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی زمینه ایجاد مشارکت بالای مردم در انتخابات را ایجاد کنند، افزود: امروز همه مسئولین در هر جایگاهی که هستند مرهون مجاهدت و ایثارگری خون شهدا و همبستگی همه مردم هستند.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 23 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 15