En
تاریخ : پنجشنبه 20 خرداد 1400
کد 10760

گزارش تصویری نشست توجیهی نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی در شهرستان پاکدشت

نشست توجیهی نامزدهای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای پاکدشت و فرون آباد با حضور فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان در کانون فرهنگی شهدای پاکدشت برگزار شد.
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان پاکدشت عصر روز چهارشنبه ، نشست توجیهی نامزدهای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای پاکدشت و فرون آباد با حضور مهدی یوسفی جمارانی فرماندار و رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان پاکدشت، شیرازی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری و رئیس ستادانتخابات شهرستان،فرمانده سپاه شهرستان ، فرمانده انتظامی شهرستان، نماینده دادگستری پاکدشت ، رئیس هیات نظارت بر انتخابات شهرستان ، اعضای هیات های اجرایی و نظارت شهرستان و نامزدهای انتخاباتی در سالن اجتماعات کانون فرهنگی شهدای پاکدشت برگزار شد.

بر پایه این گزارش فرماندار پاکدشت در این جلسه  اظهار داشت: آنچه در بحث انتخابات مهم است، مشارکت حداکثری و پرشورمردم است و همه افراد موظفند تا از هر اقدام، رفتار و حرکتی که به این اصل خدشه وارد کند پرهیز کنند.

جمارانی افزود: نامزدهای انتخابات به عنوان فعالان عرصه سیاسی و اجتماعی و منادیان اخلاق، نوع و جنس تبلیغات خود را در راستای تکریم و منزلت بخشی به شهروندان و تکیه بر اخلاق انتخاب کرده و از دادن وعده‌هایی که در حوزه اختیارات اعضای شورای اسلامی شهر نیست پرهیز و با عمل به قانون زمینه برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور را فراهم کنند.

این مسئول با تاکید بر لزوم آموزش مجریان برگزاری انتخابات، خاطرنشان کرد: با توجه به استمرار پاندمی کرونا ویروس و صیانت از سلامت شهروندان، برای اولین بار در کشور سایتی طراحی شده که در آن کلیه دستورالعمل‌ها، فایل‌های آموزشی، اینفوگرافی، انیمیشن، شیوه نامه‌های اجرایی به شکل‌های مختلف بارگزاری شده است.

رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان پاکدشت ادامه داد: با توجه به اینکه در این دوره از انتخابات امکان آموزش مجریان به شیوه حضوری قبل در اجتماعات امکان پذیر نیست، بستر رسانه ای به شکل مجازی به نشانی ep۱۴۰۰.ir تهیه و برای همه عوامل اجرایی نام کاربری و رمز عبور مشخص شده تا از آموزش ها بهره ببرند و ارزیابی شوند.

جمارانی افزود: نامزدهای انتخاباتی شورای اسلامی شهر نیز باید با استفاده و بهره‌گیری از فضای مجازی به بیان دیدگاه‌ها و نقطه‌ نظرات خود بپردازند و از تخریب رقبا و هر گونه اقدامی که نیاز به برخورد قانونی شود، پرهیز کنند.

وی با اشاره به شیوع کرونا یادآور شد: به منظور حفظ سلامت مردم در کنار انجام وظایف ملی و اجتماعی، ضوابط و دستورالعمل‌های لازم با فضاسازی مناسب برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ایام انتخابات پیش‌بینی شده که همه ملزم به رعایت آن هستند.

 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 20 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 25