En
تاریخ : سه شنبه 11 خرداد 1400
کد 10738

اخبار اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت

تسریع در تکمیل فرآیندهای اجرایی مراکز مثبت زندگی شهرستان پاکدشت
تسریع در تکمیل فرآیندهای اجرایی مراکز مثبت زندگی شهرستان پاکدشت

رییس بهزیستی شهرستان پاکدشت در نشست با مدیران مراکز مثبت زندگی شهرستان پاکدشت بر تسریع در تکمیل فرآیندهای اجرایی و عملیاتی در این مراکز تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت ، محمود برزگر  در این جلسه که با هدف بررسی وضعیت پرونده های واگذاری به مراکزمثبت زندگی برگزار شد ؛ خواستار تسریع در فعالیت ها و اتمام مراحل بازدید از منزل مددجویان جهت تکمیل فعالیت ها و تسریع ارائه خدمات به اقشار تحت پوشش شد.
برزگر در ادامه ضمن ارائه مطالبی پیرامون اصول مددکاری و اهمیت این حرفه بعنوان شاخص اصلی ارائه خدمات به گروههای هدف خواستار آشنایی هر چه بیشتر مددکاران با شیوه های نوین مددکاری و شرکت در کارگاههای آموزشی و تخصصی مرتبط گردید .
  وی افزود: همچنین اقدامات و خدمات این مراکز بر پایه دانش مددکاری خواهد بود و این مراکز کلیه خدمات سطح یک بهزیستی از جمله تشکیل پرونده‌های جامعه هدف، کلیه امور پیشگیرانه از جمله توانمند سازی و … را ارائه می‌دهند و مددکاران باید دقت نظر و حساسیت بیشتری دربارگذاری تمامی مدارک مددجویان درسامانه بکار گیرند.
لازم به ذکر است در پایان کارشناسان به مرور دستورالعمل مراکز مثبت زندگی پرداختند و پس از تبادل نظر جلسه با ختم صلواتی پایان یافت.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 11 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 31