En
تاریخ : سه شنبه 11 خرداد 1400
کد 10737

اخبار اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت

راه اندازی سایت اولین گروه مشاورحقوقی همیار بهزیستی استان تهران در شهرستان پاکدشت
راه اندازی سایت  اولین گروه مشاورحقوقی همیار بهزیستی استان تهران در شهرستان پاکدشت
به گزارش روابط عمومی بهزیستی پاکدشت، محمود برزگر رئیس اداره بهزیستی پاکدشت با اشاره به فعالیت گروه های همیار زنان سرپرست خانوار در پاکدشت گفت: این اولین  گروه همیار زنان سرپرست خانوار پاکدشت با عنوان موسسه حقوقی عدالت جویان پارسا مهر در زمینه حقوقی که  فعالیت خود را از سال 1397 آغاز و از چرخه حمایتی بهزیستی با ایجاد اشتغال صورت گرفته خارج شد.
محمود برزگر افزود: پنج نفر از زنان سرپرست خانوار که توانسته بودند با حمایت سازمان بهزیستی در رشته حقوق در مقاطع کارشناسی و کارشناسی فارغ التحصیل شوند و علیرغم  انگیزه و توانمندی بالا بیکار بودند که بعد از برگزاری جلسات مددکاری فردی و گروهی تصمیم گرفته شد در قالب گروه همیار فعالیت کنند.
وی گفت: با تسهیلگری و  معرفی آنها به نهاد ها و سازمانهای مختلف سعی در ایجاد رونق کار موسسه ، و توانست به لحاظ اقتصادی اجتماعی به سطوح مناسبی از توانمندی برسد.
ایشان در ادامه گفت :در سال جاری نیز با توجه به بحران کرونا به لحاظ درآمدی دچار مشکل شدند که جهت حل مشکل آنان بهزیستی از آنان حمایت مالی به عمل اورد تا با راه اندازی سایت مشاوره حقوقی http://tavanamehr.blogfa.com بتوانند خدمات حقوقی خود را به صورت مجازی نیز ارائه دهند.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 11 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 31