En
تاریخ : سه شنبه 11 خرداد 1400
کد 10736

اخبار اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت

مراجعه 1300 نفر به مراکز مشاوره تحت نظارت بهزیستی شهرستان در سالی که گذشت
رئیس اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت
مراجعه 1300 نفر به مراکز مشاوره تحت نظارت بهزیستی شهرستان در سالی که گذشت

در سال گذشته 1300 نفر به 4مرکز تحت نظارت اداره بهزیستی شهرستان مراجعه کردند که برای مراجعین تحت حمایت 90 میلیون ریال یاری برگ صادر شد
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت  و محمود برزگر به اهمیت فعالیت روانشناسان مراکز مشاوره در پیشگیری از آسیب های اجتماعی اشاره کرد و افزود: مددکاران و روانشناسان متخصص در مراکز مشاوره در حوزه های مختلفی مانند مشاوره های فردی، خانوادگی، مشاوره زوجین ؛ مشاوره تحصیلی و شغلی ؛ فرزند پروری ، پیشگیری از اعتیاد و...فعالیت می کنند.
برزگر ادامه داد:3 مرکز مشاوره عمومی،  یک مرکز سلامت روان محلی در سال گذشته به 1300 مراجعه کننده ارائه خدمت نموده و بیش از چهار هزار جلسه مشاوره برای آنها برگزار کردند.
 وی آگاه سازی و افزایش دانش عمومی درباره سلامت روان را از  اهداف مرکز و دفاتر مشاوره و خدمات روانشناختی دانسته و افزود: در این راستا آموزش های پیش از ازدواج، زندگی خانواده، مهارتهای زندگی و آموزش های تخصصی در طی ۲۲ دوره برای 1300 نفر به صورت حضوری و غیرحضوری انجام شد.
ایشان در ادامه گفت: در راستای مراکز مشاوره در حوزه آموزش های پیش از ازدواج و زندگی خانواده در سال گذ شته بدلیل شیوع بیماری کرونا آموزشهای بصورت غیرحضوری ( اسکای روم ) در سطح شهرستان برگزار نمودند
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 11 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 29