En
تاریخ : سه شنبه 11 خرداد 1400
کد 10735

اخبار اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت

تامین وسایل توانبخشی، از کاشت حلزون تا کمک هزینه درمان برای افراد دارای معلولیت
تامین وسایل توانبخشی، از کاشت حلزون تا کمک هزینه درمان برای افراد دارای معلولیت

رئیس اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت سال گذشته با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد ریال برای تامین وسایل کمک توانبخشی افراد دارای معلولیت، موفق به تامین بیش از 1739 وسیله و اقلام کمک توانبخشی از جمله ویلچر، تشک مواج، اعصا، واکر، سمعک و باتری سمعک برای جامعه هدف شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت  ، محمود برزگر با اعلام این خبر گفت: با توجه به اهمیت کاشت حلزون در سنین طلایی زیر ۶ سال در سال ۹۹،   با پرداخت اعتباری بالغ بر 370 میلیون ریال  به افزایش بازده شنوایی  15 کودک کم شنوا کمک شده است.
برزگر افزود: در راستای ارائه خدمات به افراد دارای معلولیت با اعتبار بیش از چهارصد میلیون ریالی جهت خدمات توان پزشکی و انعقاد تفاهم نامه با مراکز توانبخشی به جامعه هدف،   گامی در جهت ارائه خدمات بهینه برای افراد دارای معلولیت برداشته شد.
برزگر با اشاره به پرداخت حق پرستاری برای 83 معلول دارای ضایعه نخاعی و 230 معلول جسمی و ذهنی بستر گرا در سال ۹۹ خاطرنشان کرد:  پرداخت کمک هزینه ارائه خدمات اندام مصنوعی با اعتبار 670 میلیون ریال، پرداخت 1 میلیارد و صد میلیون ریال کمک هزینه ایاب و ذهاب و 1 میلیارد و هفتاد میلیون ریال هزینه درمان پرداخت شده است .
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 11 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 18