En
تاریخ : سه شنبه 11 خرداد 1400
کد 10734

اخبار اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت

رئیس اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت :چهار مرکز شبانه روزی به 91 کودک و نوجوان در شهرستان خدمات نگهداری و آموزشی ارائه می نمایند.
رئیس اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت :
چهار مرکز شبانه روزی به 91 کودک و نوجوان در شهرستان خدمات نگهداری و آموزشی ارائه می نمایند.
برزگر ، طرح اورژانس اجتماعی یکی از طرح های اجرا شده در سطح جامعه است که بهزیستی با اجرای این طرح توانسته ارائه خدمات مشاوره ای و تشکیل پرونده های قضایی را کاهش بدهد .
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت ، محمود برزگر رئیس اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت گزارشی از عملکرد شش ماهه دوم سال ۹۹ حوزه اجتماعی این شهرستان را بیان نمودند .
برزگر گفت حوزه اجتماعی این شهرستان با دارا بودند بیش از 900 پرونده مددجویی و چهار مرکز شبانه روزی کودکان و نوجوانان که به 91 فرزند سنین یک تا هجده سال به صورت شبانه روزی خدمات نگهداری و حمایتی ارائه می نماید .
ایشان تعداد مستمری بگیر حوزه اجتماعی را 517 خانوار دانسته که به صورت ماهیانه مستمری و کمک هزینه معیشت دریافت می نمایند .
برزگر افزود: کاهش آسیب های اجتماعی را اولویت این اداره دانسته و افزودند که طرح اورژانس اجتماعی یکی از طرح های اجرا شده در سطح جامعه است که بهزیستی با اجرای این طرح توانسته ارائه خدمات مشاوره ای و تشکیل پرونده های قضایی را کاهش بدهد .
وی پرداخت بیمه اجتماعی زنان سرپرست خانوار ،کمک هزینه آماده سازی شغلی زنان سرپرست خانوار ،کمک به تامین ودیعه مسکن ،کمک به تامین لوازم ضروری ،کمک راه بردی امور فوریت های اجتماعی ،کمک هزینه زنان و دختران در معرض آسیب ،کمک هزینه تدوین ضوابط فوریت های اجتماعی ،کمک به سلامت جسمی و روانی زنان خانوار نیازمند ،کمک به کودکان تحت پوشش خدمات فرهنگی  ورزشی و آموزشی ،کمک هزینه مادران باردار و شیر ده را از جمله مواردی دانستند که در طول سال از اعتبارات سازمان پرداخت می شود
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 11 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 17