En
تاریخ : سه شنبه 11 خرداد 1400
کد 10730

اخبار اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت

ملاقات مردمی رئیس بهزیستی با مددجویان در دفتر فرماندار برگزار شد.
ملاقات مردمی رئیس  بهزیستی با مددجویان در دفتر فرماندار
ملاقات مردمی رئیس  بهزیستی با مددجویان در دفتر فرماندار پاکدشت
در راستای تکریم ارباب رجوع و  حل مشکلات و مسائل مربوط به معلولین و جامعه هدف تحت پوشش بهزیستی  شهرستان پاکدشت ، رئیس این اداره بهزیستی بهمراه روسای بنیاد شهید و کمیته امداد در  سه شنبه های پاسخگو با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با مددجویان ملاقات حضوری می نمایند.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان پاکدشت، محمود برزگر گفت: به منظور پیگیری و رفع مسائل مددجویان و مشکلات اقتصادی این افراد در شرایط موجود سه شنبه هرهفته با عنوان سه شنبه های پاسخگویی آماده دیدار حضوری با مراجعین در دفتر فرماندار می باشد.  

وی افزود: تلاش ما بر این است که جهت کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کووید ۱۹ این افراد درخواست های خود را بصورت غیرحضوری پیگیری نمایند ولی در صورت تمایل و نیاز  مددکاران و کارشناسان این اداره در طول هفته و در ساعات اداری آماده پاسخگویی تلفنی و حضوری به مددجویان بوده و راهنمایی های لازم را ارائه می نمایند.  

برزگردر پایان تصریح کرد: درخواستهای مراجعه کنندکان اغلب مشکلات مالی، اشتغال، هزینه درمان و... و. میباشد که سعی میکنیم تا حد امکان و طبق دستورالعملها در این خصوص اقدام و مسائل را مرتفع نماییم.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 11 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 18