En
تاریخ : سه شنبه 11 خرداد 1400
کد 10729

اخبار اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت

تجلیل رئیس بهزیستی شهرستان پاکدشت از مسئول روابط عمومی
تجلیل رئیس بهزیستی شهرستان پاکدشت از مسئول روابط عمومی
محمود برزگر رئیس بهزیستی شهرستان پاکدشت به همراه معاونین خود طی نشستی صمیمی از خدمات « معصومه سلطانی پازکی »مسئول روابط عمومی بهزیستی شهرستان تقدیر نمود.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان پاکدشت،  بمناسبت فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی،محمود برزگربا تبریک روز روابط عمومی از زحمات و تلاشهای معصومه سلطانی پازوکی مسئول روابط عمومی بهزیستی شهرستان تقدیر و تشکر کرد.
 برزگر در این جلسه بیان داشت : نامگذاری ۲۷ اردیبهشت به عنوان روز ارتباطات و روابط عمومی نشان از تعلق خاطر کسانی است که به عشق خدمت رسانی و رضایت جامعه هدف سازمان از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نمیکنند.
برزگربا اشاره به اینکه سازمان بهزیستی خدمات بسیار گوناگون و ارزشمندی را به افراد جمعیت هدف ارائه می نماید گفت : بازتاب و انعکاس تمامی اخبار، وقایع و جریانات و در نهایت مدیریت تمامی این مسائل از طریق تلاش مسئولان روابط عمومی انجام می شود.
وی افزود : امروزه ارتباطات و روابط عمومی دربردارنده نقشی حیاتی در دوام و بقاء سازمان‌ها است و به عنوان ابزاری مشاوره‌ای و مدیریتی، حلقه ارتباط بین مدیران، کارکنان و جامعه را تکمیل می‌کند به گونه‌ای که مسئولیتی خطیر درفرآیند تصمیم‌گیری مدیران، شناخت افکار عمومی و توسعه سازمان را ایجاد میکند.
برزگر در ادامه افزود: با انجام برنامه ریزی های خوب و هدفمند می توان چارچوب خوبی از اهداف، خدمات و عملکرد سازمان به مردم ارائه کرد و این امکان و شرایط بهتر است تقویت و هدف گذاری شود.
افزودنی است در پایان این نشست از تلاشهای مسئول روابط عمومی شهرستان، با اهداء لوح سپاس قدردانی شد.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 11 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 17