جمعه 28 مرداد 1401
تاریخ : پنجشنبه 6 خرداد 1400
کد 10703

اخبار اداره آموزش و پرورش شهرستان پاکدشت

پیام قدردانی معاونت آموزش ابتدایی شهرستان پاکدشت ازتلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه همه همکاران درزمینه پیشبرد اهداف اموزشی وپرورشی درمحیط کار
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و احترام""

بدین وسیله مراتب سپاس خودرا ازتلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه همه همکاران  درزمینه پیشبرد اهداف اموزشی وپرورشی درمحیط کار تقدیم می‌داریم.
 اگر چه ویروس کرونا تعطیلی ناخواسته و البته طولانی‌مدت مدارس را رقم زد؛ اما جریان یادگیری در خانه ها با مشارکت والدین و با روش‌های مختلف در حال پیگیری بوده است؛ از پخش زنده تلویزیونی گرفته تا ابتکار معلمان و مدارس برای استفاده از ظرفیت فضای مجازی و ارائه درسنامه ها و ... ؛ برای آموزش فرزندان و آینده سازان فردای  کشور عزیزمان ایران.

 این بار نیز مدیران ومعلمان منطقه خوش درخشیدند و مبین این امر بودند که به مانند همیشه و در همه عرصه‌ها در خط مقدم  میباشند .
معلمان ارجمند و کلیه عوامل اجرایی  در خط مقدم آموزش ، با ارائه آموزش‌های درسی و پیشگیری از بیماری کرونا ویروس در بستر فضای مجازی ایفای نقش کردند؛ به همین منظور، از زحمات کلیه معلمان، مدیران ،معاونان مدارس و تمامی عزیزانی که در این مدت و در روزهای آینده دست به دست هم می دهند تا سنگر تعلیم و تربیت کشور ومنطقه مسیر خود را در راه تعالی و رشد دانش آموزان ادامه دهد تقدیر و تشکر فراوان می کنیم.
از درگاه ایزد منان دوام عزت وسلامت،تداوم حضور و تاثیر ان بزرگواران را در مجموعه مسئلت داریم.

                       با احترام
معاونت آموزش ابتدایی شهرستان پاکدشت
          کارشناسی آموزش ابتدایی
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 6 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 13
Aa