جمعه 28 مرداد 1401
تاریخ : چهارشنبه 5 خرداد 1400
کد 10689

اخبار شهرداری فرون آباد

تجهیز بوستان مسکن مهرامین شهر فرون آباد به ست ورزشی
شهردار فرون آباد گفت: به منظور ارتقای سلامت جسم و روان شهروندان، افزایش رضایت مندی و حقوق شهروندی و در جهت توسعه امکانات تفریحی و ورزشی نصب ست های ورزشی در بوستان تازه تاسیس مسکن مهرامین آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد مهندس کورش میرزایی با اشاره به اینکه این بوستان با هدف رفاه و نشاط شهروندان، بهبود و زیباسازی منظر شهری و افزایش سرانه فضای سبز ساخته شده است، افزود: این بوستان با مجهز شدن به ست ورزشی به زودی افتتاح و میزبان شهروندان خواهد بود و این مهم نقش بسزایی در توسعه سلامت عمومی و ترویج فرهنگ ورزش همگانی ایفا می کند.
وی با بیان اینکه نصب وسایل ورزشی در پارک ها گامی در راستای توسعه سلامت جامعه است، اضافه کرد: تجهیز و رسیدگی به پارک‌ها و فضای سبز یکی از اولویت‌های مهم کاری و در راستای رسیدگی به حقوق شهروندی است و  نصب وسایل ورزشی و بازی در پارک‌ها تاثیر مستقیمی بر سلامت شهروندان دارد چرا که با بهره‌گیری از این امکانات و انجام ورزش در طول روز سلامت خود را تضمین می‌کنند.
وی بیان داشت: تاکنون نسبت به کاشت نهال، گل کاری، نصب تجهیزات روشنایی، مبلمان پارکی ( نیمکت و سطل زباله ) اقدام و در ادامه تجهیز این بوستان و در راستای ترغیب شهروندان به انجام ورزش و برای افزایش شادابی و نشاط در جامعه کار نصب ست های ورزشی نیز آغاز شده است.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 5 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 15
Aa