جمعه 28 مرداد 1401
تاریخ : چهارشنبه 5 خرداد 1400
کد 10687

اخبار شهرداری فرون آباد

شهردار فرون آباد از توزیع 180 کیسه برنج بین پاکبانان حوزه خدمات شهری و کارگران فضای سبز خبر داد.
شهردار فرون آباد از توزیع 180 کیسه برنج بین پاکبانان حوزه خدمات شهری و کارگران فضای سبز به مناسبت ماه مبارک رمضان و عید سعید فطر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد مهندس کورش میرزایی با بیان اینکه کارگران خدمات شهری به طور مستقیم با آلوده‌ترین زباله و پسماند خطرناک سر و کار دارند، اما لحظه‌ای از وظایف خود کوتاهی نمی‌کنند و همواره در خط مبارزه با کرونا هستند، اضافه کرد: در راستای لبیک به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) 180 کیسه برنج 10 کیلویی تهیه و بین کارگران خدمات شهری شامل کلیه پاکبانان و فضای سبز توزیع گردید.
وی بیان داشت: شهروندان در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانند در هر گوشه و کنار شهر، شاهد فعالیت کارگران شهرداری باشند، جمع آوری و انتقال زباله که تقریباً به طور مستمر در روز و شب انجام می‌شود، آبیاری، هرس و نگهداری گیاهان و درختان در فضاهای سبز شهری از ساعات اولیه روز و نظافت و پاکسازی معابر در تمامی نقاط شهر، اقداماتی است که بدون تعطیلی و بی وقفه، توسط نیروهای خدماتی و فضای سبز شهرداری انجام می‌شود.
وی تاکید کرد: رفع مشکلات معیشتی کارگران همواره از مهم‌ترین دغدغه‌ها و اولویت‌های مدیریت شهری بوده و تاکنون اقدامات موثری در این زمینه از سوی مدیریت شهری صورت پذیرفته است.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 5 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 14
Aa