جمعه 28 مرداد 1401
تاریخ : چهارشنبه 5 خرداد 1400
کد 10681

اخبار شهرداری فرون آباد

پیام تبریک شهردار فرون آباد به مناسبت فرا رسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر
بسم رب الشهداء و الصدیقین

🔷  تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران مملو از رویدادهایی است که هر یک به عنوان تابلوی افتخاری ثبت شده است. در این میان حماسه آزادسازی خرمشهر، نقطه عطفی است که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم به منصه ظهور رسید.
🔷  عملیات غرور آفرین بیت المقدس که آزادسازی خرمشهر در سوم خرداد سال ۶۱ را در پی داشت، نماد و الگوی ماندگار ایثار، شجاعت، غیرت و اتحاد ملتی بزرگ در برابر بدخواهان انقلاب و ایران اسلامی است که به خیال خام خود و اربابان خویش قصد داشتند با تصرف خاک کشور به انقلاب مردمی ملتی که نهال آن را با خون جوانان و عزیزان خود آبیاری کردند، آسیب و صدمه وارد کنند و مانع از گسترش انقلاب الهام بخش شوند.
🔷  بی‌تردید سوم خرداد و روز ملی مقاومت که یادآور ایام غریب اتکای مظلومانه‌ آسمانی‌ترین انسان‌هایی است که گمنامی جهاد در راه خدا و فضیلت‌های معنوی دفاع از شرف و ارزش‌های مقدس این خاک پاک را بر مادیات و شهرت دنیوی ترجیح دادند و به سرافرازی ماندگار پیوند خوردند و فرصت مغتنمی است برای بازبینی و بازشناسی تاریخ بلند مقاومت ملت مجاهد ایران اسلامی.
🔷  اینجانب فرارسیدن حماسه ماندگار سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر را به خانواده معظم شهداء جانبازان و ایثارگران، دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس و مردم شریف شهر فرون آباد تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم همانگونه که در دوران دفاع مقدس با پایمردی و ایستادگی و مقاومت ملت بزرگ ایران، روز به روز به پیشرفت های چشمگیر در عرصه های مختلف و عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی دست یافته ایم؛ در سایه وحدت، همدلی و پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) شاهد توسعه روزافزون کشور و شهرمان باشیم.

 
کورش میرزایی – شهردار فرون آباد
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 5 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 15
Aa