En
تاریخ : دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
کد 10636

شهردار خبر داد؛ توزیع بسته معیشتی بین کارگران خدمات شهری شهرداری فرون آباد

شهردار فرون آباد از توزیع 180 کیسه برنج بین پاکبانان حوزه خدمات شهری و کارگران فضای سبز به مناسبت ماه مبارک رمضان و عید سعید فطر خبر داد.
شهردار فرون آباد از توزیع 180 کیسه برنج بین پاکبانان حوزه خدمات شهری و کارگران فضای سبز به مناسبت ماه مبارک رمضان و عید سعید فطر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد مهندس کورش میرزایی با بیان اینکه کارگران خدمات شهری به طور مستقیم با آلوده‌ترین زباله و پسماند خطرناک سر و کار دارند، اما لحظه‌ای از وظایف خود کوتاهی نمی‌کنند و همواره در خط مبارزه با کرونا هستند، اضافه کرد: در راستای لبیک به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) 180 کیسه برنج 10 کیلویی تهیه و بین کارگران خدمات شهری شامل کلیه پاکبانان و فضای سبز توزیع گردید.
وی بیان داشت: شهروندان در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانند در هر گوشه و کنار شهر، شاهد فعالیت کارگران شهرداری باشند، جمع آوری و انتقال زباله که تقریباً به طور مستمر در روز و شب انجام می‌شود، آبیاری، هرس و نگهداری گیاهان و درختان در فضاهای سبز شهری از ساعات اولیه روز و نظافت و پاکسازی معابر در تمامی نقاط شهر، اقداماتی است که بدون تعطیلی و بی وقفه، توسط نیروهای خدماتی و فضای سبز شهرداری انجام می‌شود.
وی تاکید کرد: رفع مشکلات معیشتی کارگران همواره از مهم‌ترین دغدغه‌ها و اولویت‌های مدیریت شهری بوده و تاکنون اقدامات موثری در این زمینه از سوی مدیریت شهری صورت پذیرفته است.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 12