En
تاریخ : سه شنبه 21 ارديبهشت 1400
کد 10602

رفع آبگرفتگی معابر سطح شهر فرون آباد در کمترین زمان ممکن

شهردار فرون آباد از اجرای رفع و مهار آبگرفتگی معابر در کمترین زمان ممکن توسط تلاشگران حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری خبر داد.
شهردار فرون آباد از اجرای رفع و مهار آبگرفتگی معابر در کمترین زمان ممکن توسط تلاشگران حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد مهندس کورش میرزایی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور و هشدارهای سازمان هواشناسی و مدیریت بحران و گستره بارشها، تاکید کرد: يكي از روشهاي مناسب مقابله با آبگرفتگي، پيش بيني زمان وقوع و هشدار به موقع است، لذا بر همین اساس حوزه معاونت خدمات شهر و آتش نشانی شهرداری در حالت آماده باش کامل قرار گرفته است تا در صورت نیاز و در کمترین زمان ممکن به ارائه خدمات به شهروندان محترم بپردازند.
وی اضافه کرد: کار لايروبي كانال ها بصورت روزانه و به طور مستمر توسط حوزه معاونت خدمات شهر در حال انجام می باشد که این کار علاوه بر رفع مشکل آبگرفتگی معابر موجب ارتقای بهداشت زيست محيطي نیز می شود.
وی افزود: جمع آوري آب هاي سطحي موجب تسهيل در رفت و آمد شهروندان شده و بر تسريع در انجام عمليات ضربتي لايروبي كانال ها و انهار اصلي انتقال فاضلاب و آبهاي سطحي سطح شهر  و حریم شهر تاکید کرد.
وی با اشاره به اينكه عمليات لايروبي انهار و كانال هاي روباز و بسته با نظارت حوزه معاونت خدمات شهر انجام شده است، هدف از انجام اين عمليات را جلوگيري از آبگرفتگي معابر عنوان كرد.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 21 ارديبهشت 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 11