En
تاریخ : سه شنبه 21 ارديبهشت 1400
کد 10596

پیام تبریک مهندس کورش میرزایی شهردار فرون آباد به مناسبت سالروز تشکیل شوراهای شهر و روستا

نهم اردیبهشت سالروز رویدادی بزرگ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که بی تردید نشان از تعمیق مردم سالاری دینی در جامعه اسلامی ما دارد.
بسم الله الرحمن الرحیم
نهم اردیبهشت سالروز رویدادی بزرگ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که بی تردید نشان از تعمیق مردم سالاری دینی در جامعه اسلامی ما دارد.
یقینا شوراها در سطح شهر و روستا جایگاهی برای تکیه بر عقلانیت و بهره جویی از اندیشه جمعی هستند، بی شک همراهی، حضور و مشارکت گسترده مردم یکی از پایه های اصلی تحقق انقلاب اسلامی و عاملی اساسی در استمرار آن بوده و هست و شوراها نیز با دارا بودن ماهیتی مردمی و نشأت گرفته از آرای مردم می توانند نقش بسزایی در تداوم و پیشرفت حرکت رو به رشد این نظام الهی و مردمی داشته باشند.
بی تردید شوراها بي واسطه ترين حلقه ارتباطي شهروندان با حاكميت جامعه هستند. شوراها به عنوان مردمی ترین نهادی که از بطن مردم برخواسته است، زبان گویای آنان در برابر مسئولان و نهادهای مختلف محسوب می شوند و به عنوان وکلای مردم پیگیر مسائل و مشکلات موکلین خود هستند.
بدینوسیله فرارسیدن نهم اردیبهشت ماه، روز ملی شوراهای اسلامی را به همه اعضای محترم شوراهای شهر و روستا بویژه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر فرون آباد که با وظیفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر  با کفایت و درایت برای نیل به جامعه شهروند مدار کوشش می کنند، تبریک عرض می نمایم. امیدوارم با تداوم همراهی، مساعدت و همدلی اعضای محترم شورا اهداف و برنامه های تعیین شده را به تدریج محقق ساخته و موجبات رضایتمندی شهروندان را فراهم سازیم.

کورش میرزایی – شهردار فرون آباد
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 21 ارديبهشت 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 13