En
تاریخ : دوشنبه 13 ارديبهشت 1400
کد 10567

اخبار سپاه حضرت ثامن الحجج(ع) شهرستان پاکدشت

عصر روز بیستم ماه مبارک رمضان، سرهنگ امجدی فرمانده سپاه حضرت ثامن الحجج(ع) شهرستان پاکدشت نشست خبری با اصحاب رسانه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سالن جلسات سپاه برگزار کرد.
نشست خبری فرمانده سپاه حضرت ثامن الحجج(ع) شهرستان پاکدشت

عصر روز بیستم ماه مبارک رمضان، سرهنگ امجدی فرمانده سپاه حضرت ثامن الحجج(ع) شهرستان پاکدشت نشست خبری با اصحاب رسانه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سالن جلسات سپاه برگزار کرد.

بر اساس این گزارش در ابتدای این جلسه حاضرین از سخنرانی مستقیم حضرت آیت الله خامنه ای بهره مند شدند و پس از آن فرمانده سپاه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری ایراد سخن کرد.

این مقام مسئول در ابتدا ضمن قبولی طاعات و عبادات حاضرین و مومنین در ماه مبارک رمضان و شب قدر، از مقام شامخ شهادت سخن گفت و اعلام کرد: مفتخریم که در سال ۱۴۰۰ شهیده روحانی راد که از شهیدان راه سلامت محسوب می شود، جزو شهیدان شاخص کشور معرفی شد که برای شهرستان افتخار محسوب می شود.

وی در ادامه با اشاره به روز جهانی کارگر، با تبریک و خسته نباشید به این قشر زحمتکش جامعه گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری سالیان سال است شعار سال را با مضمون اقتصاد و تولید در کشور بنا نهاده اند، خود نشانه نیاز به اهتمام ویژه و رسیدگی به این مقوله مهم است و فعالیت در عرصه اقتصاد یک نوع جهاد محسوب می‌شود و باید حمایت در همه شئون انجام پذیرد.

فرمانده سپاه سپس ضمن تبریک به مناسبت روز معلم اعلام داشت: توحید، تزکیه، ایمان، تعلیم و تربیت از شاخصه‌های شغل معلمی است که با تربیت صحیح و درست یک جامعه سالم خواهیم داشت.

ایشان در خصوص کمک مومنانه اظهار نمود: کرونا باعث شد تا از بعضی از ظرفیت ها و پتانسیل های کشور به خوبی بهره‌مند شویم که نمونه بارز آن اجرای طرح مواسات، همدلی و کمک مومنانه در سطح کشور و بخصوص شهرستان پاکدشت بود. به لطف خدا شش مرحله از طرح کمک مومنانه تابحال در سطح پاکدشت به اجرا در آمده است. این طرح ها شامل بسته های معیشتی، تهیه جهیزیه و توزیع غذای گرم است که بطور متوسط در مجموع هر هفته حدود ۱۰۰۰ بسته معیشتی و ۵۰۰۰ پرس غذای گرم توسط پایگاه‌های بسیج با همکاری ارگان‌ها و نهادهای مردمی در حال توزیع می‌باشد.

وی همچنین افزود: سپاه در راستای کمک و یاری رساندن به کادر درمان و شبکه بهداشت با اجرای طرح حاج قاسم سلیمانی در دو بحث پایش اطرافیان مبتلا به کرونا و همچنین پایش محله به محله و خانه به خانه در این زمینه یاری رسان مدافعان سلامت جامعه در شهرستان پاکدشت بوده است.

سرهنگ امجدی با مهم بر شمردن انتخابات و این عرصه مهم که امسال با توجه به ویروس کرونا متفاوت تر از تمام دوره های انتخابات خواهد بود گفت: قضیه کرونا کل دنیا را مفتضح و زمین گیر کرد و کشورهایی توانستند سربلند باشند که جزو اولین تولیدکنندگان واکسن آن بودند و در حالی که بعضی از ابر قدرت‌ها در تولید آن عاجز بودند بحمدالله کشور ما در این آزمون سربلند شد. حال آزمونی بلندتر بنام انتخابات در پیش رو داریم که دشمن سعی در مأیوس کردن مردم برای حضور پای صندوق های رأی دارد و ما باید هوشیار باشیم و نگذاریم دشمن به هدفش برسد.

ایشان در پایان ضمن تشکر از مراجع چهارگانه، مراجع نظارتی، مراجع استعلامی، هیئت های اجرایی و نظارت که در تأیید صلاحیت کاندیداها نقش موثری داشتند و تمام مسائل را مورد توجه قرار دادند، خطاب به کاندیداها گفت: تمام کاندیداهایی که در این صحنه حضور پیدا کردند و ثبت نام نموده اند اجر و ثواب، نصیبشان شده است، آنهایی که تأیید شده‌اند با سلامت و طبق قانون به تبلیغات و ارائه اهداف و برنامه های خود ادامه دهند، آنهایی که رأی می آورند و انتخاب مردم می‌شوند حافظ رأی مردم باشند و جواب اعتماد شهروندان را با درستی و صداقت در کار دهند و آنهایی که به هر دلیل رد صلاحیت شده اند نباید به چیزی خدشه بیاندازند و پرداختن بیش از حد به این موضوع جایز نیست.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 13 ارديبهشت 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 2