En
تاریخ : يکشنبه 12 ارديبهشت 1400
کد 10536

تجلیل فرماندار پاکدشت از مقام شامخ خانواده معزز شهیدان والامقام

برنامه دیدار و گفتگوی فرماندار شهرستان پاکدشت با خانواده معزز شهیدان والامقام اکبر بخیه کار و محمد رضا امیری با رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت صبح روز شنبه ،برنامه دیدار و گفتگوی مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان پاکدشت با همراهی کعبی رئیس اداره بنیاد شهید ، حجت الاسلام حسینی رئیس امور مساجد و قشقایی رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان با خانواده معزز شهید والامقام اکبر بخیه کار و خانواده معزز شهيد مدافع حرم محمد رضا امیری با رعایت اصول بهداشتی و در کمترین زمان ممکن جهت حفظ سلامتی خانواده معزز شهداء برگزار شد.

بر پایه این گزارش فرماندار پاکدشت در این دیدارها ضمن آرزوی سلامتی برای والدین معزز شهداء با بیان اينکه شهداء و جانبازان با شجاعت ،جان خود را برای دفاع و حفاظت از این مرز و بوم در طبق اخلاص گذاشتند اظهار کرد: اکنون وظیفه ماست که ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم و پاسدار دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و خون مطهر شهیدان باشیم.

گفتنی است در این دیدارها ،فرماندار پاکدشت دستورات لازم در راستای رفع مشکلات این دو خانواده شهید والامقام را صادر نمودند.
 
 
   
  
  
  
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 12 ارديبهشت 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 0