En
تاریخ : يکشنبه 22 فروردين 1400
کد 10191

تاکید فرماندار پاکدشت بر استفاده از تمام ظرفیتهای موجود در جهت هرچه باشکوه تر برگزار شدن انتخابات 28 خرداد ماه

برنامه بازدید فرماندار پاکدشت با همراهی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری و مدیر روابط عمومی فرمانداری از روند ثبت‌نام داوطلبین عضویت در ششمین دوره شورای اسلامی روستاهای شهرستان در محل بخشداری شریف آباد و مرکزی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت صبح روز شنبه برنامه بازدید مهدی یوسفی جمارانی فرماندار پاکدشت با همراهی حسین شیرازی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری و جابر کنگرلو مدیر روابط عمومی فرمانداری از روند ثبت‌نام داوطلبین عضویت در ششمین دوره شورای اسلامی روستاهای شهرستان در محل بخشداری شریف آباد و مرکزی برگزار شد.

بر پایه این گزارش در این برنامه علیدادی بخشدار شریف آباد و خانی بخشدار مرکزی گزارشی از اقدامات صورت گرفته و تمهیدات اتخاذ شده در راستای برگزاری انتخابات سالم و قانونمند در روز جمعه ۲۸ خرداد ماه جاری ارائه نمودند.
 

فرماندار پاکدشت در حاشیه این بازدید ها گفت: انتخابات بزرگترین همایش همبستگی مردم و عامل تقویت وحدت است و علاوه بر اینکه از آن بعنوان یک مسئله ملی یاد می شود با آثار فراملی نیز همراه است
 
یوسفی جمارانی  با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که رای مردم حق الناس است افزود: انتخابات فرآیندی است که مراحل آن به‌صورت قانونی انجام می‌شود و همگی ما وظیفه داریم برای برگزاری انتخابات سالم و بانشاط در جامعه گام‌های اساسی برداریم.  
                                                                                                                                           
    وی اظهار داشت:برگزارکنندگان انتخابات وظیفه سنگینی برعهده دارند که همان صیانت از آرای مردم است و در این زمینه باید قانون را به دقت به اجرا درآورند.

 فرماندار پاکدشت تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی متعلق به مردم است که همواره در چهل ساله گذشته شاهد آن بودیم که با مشارکت در تمام امور کشور در تعیین سرنوشت خود سهیم بودند و این مهم اصل جدایی‌ناپذیر نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی با تاکید بر اهمیت همبستگی مردم تصریح کرد: در مراحل مختلف وحدت و همبستگی ملت ایران به نمایش گذاشته شده و این امر سبب شده تا دشمنان و بدخواهان نظام تلاش کنند تا این همبستگی را کمرنگ جلوه دهند.
 
وی خاطرنشان کرد: انتظار می رود همه اقشار و گروه‌های حزبی وسیاسی در انتخابات که تعیین کننده سرنوشت کشور است مشارکت کنند چرا که بر اساس اصل مردم سالاری دینی، اداره امور کشور در دست مردم است.باید از تمام ظرفیتهای موجود در جهت هرچه باشکوه تر برگزار شدن انتخابات استفاده کرد.
 
یوسفی جمارانی تصریح کرد: بر اساس قانون انتخابات تمام دستگاههای اجرایی دولتی موظف هستند با عوامل اجرایی و نظارت همکاری لازم را داشته باشند تا در روند برگزاری انتخابات با مشکل کمبود امکانات روبه رو نشود.
 
وی افزود:با توجه به شیوع بیماری کرونا و احتمال ریشه کن نشدن این ویروس تا خرداد ماه سال جاری، وظیفه داریم با برنامه ریزی در جهت برگزاری انتخاباتی قانونمند با مشارکت حداکثری همراه با حفظ سلامت مردم و رعایت پروتکلهای بهداشتی در شعب اخذ رای و  تامین رضایتمندی مردم شریف شهرستان در این امر مهم اقدام نماییم.
 
 
 

    
  
   
  
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 22 فروردين 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 2