En
تاریخ : يکشنبه 22 فروردين 1400
کد 10190

گزارش تصویری جلسه هیات اجرایی انتخابات در شهرستان پاکدشت

جلسه هیات اجرایی انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان پاکدشت به ریاست فرماندار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت عصر روز چهارشنبه جلسه هیئت اجرایی انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان به ریاست مهدی یوسفی جمارانی فرماندار پاکدشت در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

بر پایه این گزارش فرماندار شهرستان پاکدشت در این جلسه گفت : بر اساس برنامه زمان‌بندی انتخابات، روز(یکشنبه) ۲۲ فروردین‌ماه نتایج رسیدگی به صلاحیت داوطلبان انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهرهای پاکدشت ، شریف آباد و فرون آباد به هیأت نظارت شهرستان اعلام شده و این هیأت نیز به مدت دو هفته فرصت دارد صلاحیت داوطلبانی که توسط هیأت اجرایی تأیید یا رد شده‌اند را بررسی کند.

وی افزود: هیات اجرایی شهرستان پاکدشت پس از دریافت استعلامات لازم از مراجع چهار گانه، با برگزاری چندین جلسه پرونده داوطلبن را بررسی نمود و در این بررسی ها ملاک هیات اجرایی فقط عمل به قانون بود .

وی در ادامه خاطرنشان کرد: پس از طی شدن روند مذکور و ارسال نظر هیأت نظارت به فرمانداری، مراتب تایید یا رد صلاحیت داوطلبان ۸ اردیبهشت ماه به داوطلبان ابلاغ خواهد شد.

جمارانی افزود: داوطلبان رد صلاحیت شده در هیأت‌های اجرایی و نظارت شهرستان نیز از روز نهم تا دوازدهم اردیبهشت‌ماه به مدت چهار روز فرصت دارند شکایت خود را به هیأت نظارت استان ارائه کنند.

فرماندار پاکدشت همچنین بر ضرورت خودداری از هرگونه گمانه‌زنی و شایعه‌پراکنی در سطح جامعه بخصوص در فضای مجازی تأکید کرد.
 
 
 
 

  
    
   
   
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 22 فروردين 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 10