جمعه 28 مرداد 1401
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

بررسی آخرین وضعیت امور شهرداری ها و دهیاری های شهرستان پاکدشت با حضور معاون عمرانی وزیر کشور

بررسی آخرین وضعیت امور شهرداری ها و دهیاری های شهرستان پاکدشت با حضور معاون عمرانی وزیر کشور جلسه و بازدید میدانی مسئولان به منظور بررسی مسائل و مشکلات پروژه‌های عمرانی شهرستان پاکدشت با حضور ،معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور برگزار شد.
چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401

تجلیل فرماندار از معلمان شریف آباد

تجلیل فرماندار از معلمان شریف آباد فرماندار پاکدشت گفت :کشور ، وامدار همه استادانی ست که به حق چراغ هدایت بشریت را به تأسی از پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله ،روشن و فروزان نگاه داشته‌اند .
چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401

شورای آرد و نان شهرستان پاکدشت برگزار شد

شورای آرد و نان شهرستان پاکدشت برگزار شد فرماندار پاکدشت گفت: با تمهیدات صورت گرفته سهمیه آرد شهرستان، حتی بیش از مقدار مورد نیاز تأمین شده ولی در توزیع آن باید نظارت و دقت لازم صورت گیرد که این آرد فقط برای پخت نان و عرضه به مردم مورد استفاده قرار گیرد.
چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401

شورای پدافند غیرعامل شهرستان پاکدشت

شورای پدافند غیرعامل شهرستان پاکدشت فرماندار پاکدشت در جلسه شورای پدافند غیرعامل، شرط موفقیت در مقابل عوامل طبیعی و غیر طبیعی را در دو رکن پیش بینی و پیشگیری دانست.
چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401

پیگیری رفع موانع توسعه ورزش در پاکدشت

پیگیری رفع موانع توسعه ورزش در پاکدشت برنامه بازدید فرماندار از روند احداث دو سالن ورزشی و مدیریت بحران در مسکن مهر امام رضا (ع) پاکدشت برگزار شد.
يکشنبه 25 ارديبهشت 1401

زنگ سلامت در پاکدشت نواخته شد

زنگ سلامت در پاکدشت نواخته شد صبح روز شنبه برنامه جشن هفته سلامت در مدرسه ثامن الحجج (ع )مسکن مهر امام رضا (ع )با حضور فرماندار شهرستان پاکدشت برگزار شد.
يکشنبه 25 ارديبهشت 1401

تکریم و معارفه رئيس اداره مخابرات شهرستان پاکدشت

تکریم و معارفه رئيس اداره مخابرات شهرستان پاکدشت مراسم تکریم و معارفه رئيس اداره مخابرات شهرستان پاکدشت با حضور فرماندار برگزار شد.
يکشنبه 25 ارديبهشت 1401

بررسی مصوبات میز خدمت

بررسی مصوبات میز خدمت جلسه ارزیابی اجرای مصوبات میز خدمت در محلات شهر پاکدشت به ریاست فرماندار برگزار شد.
يکشنبه 25 ارديبهشت 1401

نشست خبری فرماندار پاکدشت برگزار شد

نشست خبری فرماندار پاکدشت برگزار شد فرماندار پاکدشت تاکید کرد :ادارات خدمات رسان موظفند تا خدمات مورد نیاز مردم را در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت به مراجعین عرضه کنند تا هیچ نارضایتی در جامعه ایجاد نشود.
شنبه 24 ارديبهشت 1401

همایش چهلمین سال تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی

همایش چهلمین سال تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی همایش چهلمین سال تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی در گام دوم انقلاب با هدف ارتباط دانشگاه با صنعت و حمایت از شرکت های دانش بنیان با حضور فرماندار پاکدشت برگزار شد.
پنجشنبه 22 ارديبهشت 1401
 
Aa