جمعه 28 مرداد 1401
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرماندار از استقرار دفتر حوزه هنری در پاکدشت خبر داد

فرماندار از استقرار دفتر حوزه هنری در پاکدشت خبر داد فرماندار پاکدشت گفت: امروز جامعه به اثرگذاری قرآن در زندگی فردی و اجتماعی افراد، آشنایی بیشتر با فرهنگ مهدویت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیاز دارد
چهارشنبه 11 خرداد 1401

نشست خبری بخشدار مرکزی پاکدشت برگزار شد

نشست خبری بخشدار مرکزی پاکدشت برگزار شد بخشدار مرکزی پاکدشت گفت :به منظور ارتقای سطح امنیت مناطق روستایی، افزایش سرعت پایش و دسترسی لحظه‌ای به اطلاعات، طرح اتصال دوربین‌های پایش تصوری به شبکه فیبر نوری آغاز شده و به زودی حداقل 500 دوربین به این شبکه متصل می‌شود.
دوشنبه 9 خرداد 1401

بازدید فرماندار از ادارات برق، جهاد کشاورزی و تعاون

بازدید فرماندار از ادارات برق، جهاد کشاورزی و تعاون فرماندار پاکدشت یادآور شد: نظارت بر عملکرد مناسب دستگاه‌های اجرایی از جمله اقداماتی است که در این شهرستان برای ارتقاء سطح کیفی خدمات دولتی به مردم ادامه خواهد یافت.
دوشنبه 9 خرداد 1401

سفر یکروزه وزیر راه و شهرسازی به پاکدشت

سفر یکروزه وزیر راه و شهرسازی به پاکدشت برنامه سفر یکروزه وزیر راه و شهرسازی به پاکدشت به نمایندگی از رئیس جمهور با همراهی فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان برگزار شد.
شنبه 7 خرداد 1401

بررسی مشکلات تامین آب کشاورزی و شرب در پاکدشت

بررسی مشکلات تامین آب کشاورزی و شرب در پاکدشت فرماندار پاکدشت خاطرنشان کرد: با شرایط کنونی وضعیت آب، تنها راه نجات کشاورزی پاکدشت، تکمیل فاز دوم انتقال پساب تصفیه شده جنوب تهران است که با اجرای آن 9 مترمکعب آب در ثانیه به کشاورزی منتقل و این شهرستان از وضعیت بحرانی امروز خارج می شود.
سه شنبه 3 خرداد 1401

نشست فرماندار با اساتید پردیس ابوریحان

نشست فرماندار با اساتید پردیس ابوریحان فرماندار شهرستان پاکدشت گفت: تولید دانش‌بنیان مد نظر رهبر معظم انقلاب در سایه ارتباط موثر دانشگاه، صنعت و کشاورزی محقق می‌شود.
سه شنبه 3 خرداد 1401

شورای اداری شهرستان پاکدشت

شورای اداری شهرستان پاکدشت فرماندار پاکدشت گفت: مسوولان باید زمینه مشارکت حداکثری مردم در امورات مختلف جامعه را فراهم کرده و با استفاده از ظرفتیت‌های موجود، درصدد رفع مشکلات جامعه برآیند.
سه شنبه 3 خرداد 1401

بررسی وضعیت پروژه های عمرانی در پاکدشت

بررسی وضعیت پروژه های عمرانی در پاکدشت فرماندار پاکدشت گفت : امروز با همت دولت سیزدهم اجرای طرح انتقال پساب تصفیه شده جنوب تهران به شهرستان پاکدشت پس از 10 سال انتظار به مرحله نهایی خود رسیده است.
شنبه 31 ارديبهشت 1401

بازدید میدانی فرماندار از بازار پاکدشت

بازدید میدانی فرماندار از بازار پاکدشت فرماندار پاکدشت از تشدید نظارت‌ بازرسان بر اصناف سطح شهرستان پاکدشت خبر داد و گفت: 120 نانوایی در این شهرستان جریمه شد و با توجه به افزایش تقاضا ساعت کار نانوایان 2 ساعت افزوده و سهمیه آرد نانواهای متخلف کسر شد.
شنبه 31 ارديبهشت 1401

همایش ایران، جوان بمان در پاکدشت برگزار شد

همایش ایران، جوان بمان در پاکدشت برگزار شد فرماندار پاکدشت گفت : جوان سازی ایران و حفاظت و صیانت از جمعیت، آینده کشور را در حوزه های مختلف تضمین می کند و در مسیر رشد و پیشرفت سوق می دهد.
شنبه 31 ارديبهشت 1401
 
Aa