جمعه 28 مرداد 1401
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

جلسه شورای مدیران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران

جلسه شورای مدیران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران سومین جلسه شورای مدیران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به میزبانی شهرستان پاکدشت برگزار شد.
سه شنبه 24 خرداد 1401

بازدید فرماندار پاکدشت از نمایشگاه فرش

بازدید فرماندار پاکدشت از نمایشگاه فرش فرماندار با اشاره به سابقه درخشان پاکدشت در تولید صنایع دستی فاخر گفت: صنایع دستی از دیرباز تا کنون، نقش مهمی در کمک به اقتصاد خانوانده داشت.
سه شنبه 24 خرداد 1401

بازدید فرماندار از گلخانه های تولید گل و گیاه

بازدید فرماندار از گلخانه های تولید گل و گیاه فرماندار شهرستان پاکدشت گفت: کشت گلخانه‌ای مهمترین راه برای گذر از بحران کم‌آبی و محقق کننده شعار تولید، دانش‌بنیان و اشتغال آفرین مد نظر رهبر معظم انقلاب است.
دوشنبه 23 خرداد 1401

جلسه ستادساماندهی ساخت و سازها در پاکدشت

جلسه ستادساماندهی ساخت و سازها در پاکدشت فرماندارپاکدشت گفت : برخورد با تخلفات ساختمانی و ساخت و سازهای غیرقانونی در شهرستان با جدیت انجام می شود.
شنبه 21 خرداد 1401

تجلیل از هنرمندان صنایع دستی پاکدشت

تجلیل از هنرمندان صنایع دستی پاکدشت فرماندار شهرستان پاکدشت گفت: توسعه فعالیت صنایع دستی در جوامع شهری، روستایی و عشایری، اهداف ایجاد اشتغال پایدار در جامعه را محقق می‌کند.
شنبه 21 خرداد 1401

جلسه هماهنگی اجرای امور فرهنگی شهرستان پاکدشت

جلسه هماهنگی اجرای امور فرهنگی شهرستان پاکدشت فرماندار پاکدشت گفت : نخبگان جوان می توانند مسائل مختلف فرهنگی مغفول مانده را با اجرای دقیق جهادتبیین به ظرفیتی عظیم برای اشاعه فرهنگ و ترویج آن در جایگاه های مختلف در جامعه اسلامی با یک سیاست کلی تبدیل نمایند.
شنبه 21 خرداد 1401

حضور فرماندار در نماز جمعه پاکدشت

حضور فرماندار در نماز جمعه پاکدشت برنامه تقدیر و تجلیل از رتبه های برتر مسابقات قرآنی، علمی و فرهنگی در منطقه پاکدشت با حضور فرماندار برگزار شد.
شنبه 21 خرداد 1401

ایمن سازی راههای مواصلاتی پاکدشت

ایمن سازی راههای مواصلاتی پاکدشت فرماندار پاکدشت گفت : در حال حاضر اقدامی که برای ایمن سازی راه‌ها در کوتاه مدت آغاز کردیم این است که نقاط حادثه خیز در این شهرستان را شناسایی و نسبت به رفع مشکلات اقدام کنیم.
شنبه 21 خرداد 1401

اختصاص 150 میلیارد تومان اعتبار به بیمارستان زعیم

اختصاص 150 میلیارد تومان اعتبار به بیمارستان زعیم فرماندار پاکدشت گفت: 150میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل احداث بیمارستان زعیم در مصوبات سفرهای استانی رئیس جمهور مصوب شد که امیدواریم با تزریق آن شاهد تحول درمانی در شهرستان باشیم.
چهارشنبه 11 خرداد 1401

ملاقات مردمی فرماندار پاکدشت

ملاقات مردمی فرماندار پاکدشت فرماندار پاکدشت تاکید کرد :در حال حاضر تمامی مسوولان اجرایی شهرستان ، موظفند برای رفع سریع تر مشکلات مراجعین به شکل مرتب و مداوم با شهروندان دیدار کنند.
چهارشنبه 11 خرداد 1401
 
Aa