En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

پیام تبریک فرماندار پاکدشت به مناسبت نیمه شعبان میلاد با سعادت حضرت مهدی (عج)

پیام تبریک فرماندار پاکدشت  به مناسبت نیمه شعبان میلاد با سعادت حضرت مهدی  (عج) قاسمی فرزاد فرماندارپاکدشت درپیامی فرا رسیدن نیمه شعبان و سالروز ولادت باسعادت حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه) را تبریک گفت.
پنجشنبه 22 خرداد 1393

دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با فرماندار پاکدشت

دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با فرماندار پاکدشت فرماندارپاکدشت توجه به ورزش را توجه به سلامتی جامعه دانست و اظهار کرد: اگر برای توسعه ورزش و آگاهی مردم از نقش آن در جامعه تلاش کنیم آسیب‌های اجتماعی را به حداقل خواهیم رساند.
پنجشنبه 22 خرداد 1393

بازدید معاون وزیر بهداشت از بیمارستان‌ 130تختخوابی شهدای پاکدشت

بازدید معاون وزیر بهداشت از بیمارستان‌   130تختخوابی شهدای پاکدشت دکتر حریرچی معاون پشتیبانی و توسعه انسانی وزارت بهداشت در سفر یکروزه خود به شهرستان پاکدشت، از بیمارستان‌ درحال ساخت یکصد وسی تختخوابی شهدای پاکدشت بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیریکی و مشکلات موجود آنها قرارگرفت.
چهارشنبه 21 خرداد 1393

گزارش تصویری ملاقات مردمی استاندار تهران با شهروندان پاکدشت

گزارش تصویری  ملاقات مردمی استاندار تهران  با شهروندان پاکدشت استاندار تهران با شهروندان شهرستان پاکدشت به‌ صورت چهره به چهره دیدار کرد
سه شنبه 20 خرداد 1393

گزارش تصویری استاندار تهران در دیدار باخانواده معظم شهدا وایثارگران شهرستان پاکدشت

گزارش تصویری استاندار تهران در دیدار باخانواده معظم شهدا وایثارگران شهرستان پاکدشت استاندارتهران گفت : یکی از ارزشمندترین اقدامات دراین نظام الهی تکريم و ارج نهادن به مقام ايثارگري و شهادت است
سه شنبه 20 خرداد 1393

فرماندار پاکدشت:پاکدشت قطب صنعتی و کشاورزی استان تهران است

فرماندار پاکدشت:پاکدشت قطب صنعتی و کشاورزی استان تهران است فرماندار شهرستان پاکدشت با اشاره به ظرفیت‌ها و فرصت‌های این شهرستان گفت: با اینکه پاکدشت یکی از مناطق کشاورزی استان است اما با وجود سه شهرک صنعتی به ‌عنوان قطب صنعتی پایتخت نیز مطرح است.
سه شنبه 20 خرداد 1393

گزارش تصویری نشست مشترک کمیته برنامه‌ریزی استان تهران و شهرستان پاکدشت

گزارش تصویری نشست مشترک کمیته برنامه‌ریزی استان تهران  و شهرستان پاکدشت نشست مشترک کمیته برنامه‌ریزی استان تهران و شهرستان پاکدشت با حضور استاندارتهران ومدیران کل استانی
سه شنبه 20 خرداد 1393

استاندارتهران: رسیدگی به امر فرهنگ مانند اقتصاد از اهمیت ویژه ای برخورداراست

استاندارتهران: رسیدگی به امر فرهنگ مانند اقتصاد از اهمیت ویژه ای برخورداراست هاشمی با تأکید بر ارائه جدول زمان‌بندی در ارتباط با اجرای پروژه‌های استان، اظهار داشت: از مسئولان اجرایی می‌خواهیم برای اجرای پروژه‌ها جدول زمان‌بندی ارائه دهند و از مسئولان استانی نیز درخواست داریم با اخلاق حسنه نحوه اجرای پروژه‌ها را بررسی کنند.
سه شنبه 20 خرداد 1393

گزارش تصویری بازدید استاندار تهران از صنایع وگلخانه های پاکدشت

گزارش تصویری بازدید استاندار تهران از صنایع وگلخانه های پاکدشت بازدیداستاندار تهران از شهرک صنعتی عباس اباد و گلخانه های صنعتی پاکدشت.
سه شنبه 20 خرداد 1393

استاندار تهران از آمادگي استانداري براي حل مشكلات صنعتگران خبر داد.

استاندار تهران از آمادگي استانداري براي حل مشكلات صنعتگران خبر داد. هاشمی ضمن اعلام حمايت استانداري از صنعتگران پاكدشت گفت:نگاه افكار عمومي به توليد بايد ارزشي باشد
سه شنبه 20 خرداد 1393