En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

زنگ تمام مدارس از هفته اول آبان نواخته می‌شود

زنگ تمام مدارس از هفته اول آبان نواخته می‌شود رئیس اداره آموزش و پرورش گفت : با حضور دانش آموزان زنگ تمام مدارس در شهرستان پاکدشت از هفته اول آبان ماه نواخته خواهد شد.
يکشنبه 25 مهر 1400

گزارش تصویری / جلسه کمیته انطباق شهری شهرستان پاکدشت

گزارش تصویری / جلسه کمیته انطباق شهری شهرستان پاکدشت جلسه کمیته انطباق شهری شهرستان پاکدشت به ریاست فرماندار و با هدف بررسی مصوبات شهرداری و شورای اسلامی شهر های تابعه برگزار شد .
يکشنبه 25 مهر 1400

گزارش تصویری / جلسه کارگروه اشتغال شهرستان پاکدشت

گزارش تصویری / جلسه کارگروه اشتغال شهرستان پاکدشت جلسه کارگروه اشتغال شهرستان پاکدشت به ریاست معاون برنامه ریزی فرمانداری به منظور بررسی اقدامات انجام شده در ارتباط با سامانه رصد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
يکشنبه 25 مهر 1400

واکسن بزنیم

شک به واکسن ، یقین به مرگ ...

شک به واکسن ، یقین به مرگ ... 33 پایگاه واکسیناسیون در شهرستان پاکدشت مشغول ارائه خدمات هستند.
يکشنبه 25 مهر 1400

جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستای حصار مهتر در شهرستان پاکدشت برگزار شد

جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستای حصار مهتر در شهرستان پاکدشت برگزار شد فرماندار پاکدشت گفت : اشتغالزایی و کارآفرینی از مهم‌ترین راهکارهای توسعه روستاها به شمار می‌رود و انتظار می رود مسئولان مربوطه با ارائه تسهیلات و طرح‌های تشویقی در روستاها، گام مهمی جهت جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها بردارند.
يکشنبه 25 مهر 1400

گزارش تصویری / گلکاران پاکدشتی 25 هزار عدد شاخه گل برای گل آرایی به مسجد جمکران اهداء کردند

گزارش تصویری / گلکاران پاکدشتی 25 هزار عدد شاخه گل برای گل آرایی به مسجد جمکران اهداء کردند برای نخستین بار در آستانه سالروز آغاز امامت و ولایت امام زمان (عج) ،گلکاران پاکدشتی هزاران شاخه گل برای گل آرایی مسجد مقدس جمکران روانه قم کردند.
شنبه 24 مهر 1400

قابل توجه دستگاه های اجرایی استان تهران

قابل توجه دستگاه های اجرایی استان تهران کارکنان دستگاه های اجرایی استان تهران با شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی از مزایای ۲۸ ساعت آموزش ضمن خدمت برخوردار می شوند.
شنبه 24 مهر 1400

تاکید فرماندار پاکدشت بر توسعه فرصت‌های شغلی در مناطق روستایی

تاکید فرماندار پاکدشت بر توسعه فرصت‌های شغلی در مناطق روستایی فرماندار پاکدشت گفت: هدف از اجرای طرح سحاب، ایجاد اشتغال و افزایش سطح درآمد، توانمندسازی اقتصادی و ایجاد درآمد پایدار روستائیان است که این امر سهم به سزایی در جلوگیری از مهاجرت به شهرها دارد.
شنبه 24 مهر 1400

پاکدشت میزبان اولین همایش استانی پارا دو میدانی

پاکدشت میزبان اولین همایش استانی پارا دو میدانی همزمان با روز ملی پارالمپیک ، اولین همایش پارادومیدانی قهرمانی استان تهران به میزبانی شهرستان پاکدشت و با حضور فرماندار در ورزشگاه شهید ولی اله قمی برگزار شد .
شنبه 24 مهر 1400

برنامه دیدار و گفتگوی شهردار فرون آباد با فرماندار شهرستان پاکدشت برگزار شد

برنامه دیدار و گفتگوی شهردار فرون آباد با فرماندار شهرستان پاکدشت برگزار شد فرماندار پاکدشت خطاب به مجموعه مدیریت شهری فرون آباد گفت : اکنون که فرصت خدمت به شهروندان برای شما فراهم است،با استعانت از خداوند متعال فرصت را غنیمت شمرده و در راستای خدمت به مردم که بزرگترین سرمایه نظام هستند، بیش از پیش تلاش کنید.
شنبه 24 مهر 1400