En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

یکشنبه سی ام تیرماه جاری ؛

یکشنبه سی ام تیرماه جاری ؛ نخستین نشست انجمن های ادبی استان تهران در شهرستان پاکدشت برگزار می شود.
پنجشنبه 27 تير 1398

برگزاری مسابقه محله در دهستان فیلستان به روایت تصویر

برگزاری مسابقه محله در دهستان فیلستان به روایت تصویر به منظور افزایش روحیه و نشاط اجتماعی در بین کودکان، مسابقه محله با اجرای مجری توانمند مسعود روشن پژوه در دهستان فیلستان بخش مرکزی شهرستان پاکدشت برگزار شد.
پنجشنبه 27 تير 1398

دیدار بخشدار مرکزی شهرستان پاکدشت با مددجویان بهزیستی؛

توجه به معلولان و مددجویان بهزیستی از جمله مأموریت‌های مهم دولت تدبیروامید است

توجه به معلولان و مددجویان بهزیستی از جمله مأموریت‌های مهم دولت تدبیروامید است به‌مناسبت هفته بهزیستی، رضا خانی بخشدار مرکزی شهرستان پاکدشت و برزگر رییس اداره بهزیستی با مددجویان، معلولان و افراد تحت پوشش بهزیستی دیدار و گفتگو کردند و از نزدیک به بررسی مشکلات و خواسته‌های آنان پرداختند.
پنجشنبه 27 تير 1398

گزارش تصویری؛

گزارش تصویری؛ جلسه ارائه طرح و برنامه های دستگاههای اجرایی شهرستان پاکدشت تا افق ۱۴۰۰در برنامه مشترک برگزار شد.
چهارشنبه 26 تير 1398

ادامه دیدارهای مستمر فرماندار با خانواده معظم شهداء؛

ادامه دیدارهای مستمر فرماندار با خانواده معظم شهداء؛ برنامه دیدار فرماندار شهرستان پاکدشت با خانواده معظم شهید حسین لرنی برگزار شد.
چهارشنبه 26 تير 1398

تجلیل از خانواده معظم شهدا در روستای توچال به روایت تصویر

تجلیل از خانواده معظم شهدا در روستای توچال به روایت تصویر در سلسله دیدارهای مستمر مسئولان با خانواده معزز شهدا، محمدمهدی قمی معاون عمرانی فرمانداری پاکدشت، مهندس خانی بخشدار مرکزی، مدنی رییس بنیاد شهید، محمودی و فتحی رییس و عضو شورای اسلامی روستای توچال با بیت معظم شهیدان حسینی و رستمی در روستای توچال از توابع بخش مرکزی دیدار و گفتگو کرده و از رشادت‌ها و جانفشانی‌‌های آن سبکبالان آسمانی و صبر و استقامت خانواده معظم آنان تجلیل کردند.
سه شنبه 25 تير 1398

بخشدار مرکزی شهرستان پاکدشت:

سالن ورزشی روستای محمودآباد در هفته دولت به‌ بهره‌برداری می‌رسد

سالن ورزشی روستای محمودآباد در هفته دولت به‌ بهره‌برداری می‌رسد صبح امروز رضا خانی بخشدار مرکزی شهرستان پاکدشت و طالقانی رییس اداره ورزش و جوانان از آخرین وضعیت پروژه سالن ورزشی چندمنظوره روستای محمودآباد از توابع بخش مرکزی شهرستان پاکدشت بازدید کردند.
سه شنبه 25 تير 1398

استفاده از پتانسیل جوانان و نوجوانان برای ایجاد نشاط و مشارکت اجتماعی

برای اثر بخشی بیشتر طرح ها و برنامه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی از پتانسیل جوانان و نوجوانان برای ایجاد نشاط و مشارکت اجتماعی بهره بگیریم.

برای اثر بخشی بیشتر طرح ها و برنامه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی  از پتانسیل جوانان و نوجوانان برای ایجاد نشاط  و مشارکت اجتماعی  بهره بگیریم. به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان پاکدشت محممود برزگر رئیس بهزیستی شهرستان پاکدشت با آغاز بکار طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان (طرح مانا )گفت: نوجوانان شرکت کننده دراین طرح در دامنه سنی ۱۳ تا ۱۸ سال با روش تسهیل گری در امور مشارکتی در راستای پیشگیری از آسیبهای فردی و اجتماعی آشنا می شوند که از طریق پایگاه های سلامت اجتماعی جذب شده و فعالیت می کنند.
سه شنبه 25 تير 1398

همزمان با هفته بهزیستی؛

همزمان با هفته بهزیستی؛ آیین افتتاح دو مرکز ویژه توان یابان شهرستان پاکدشت برگزار شد.
سه شنبه 25 تير 1398

گزارش تصویری؛

گزارش تصویری؛ برنامه بازدید فرماندار از پروژه های مهم مدیریت شهری پاکدشت برگزار شد.
سه شنبه 25 تير 1398